Гарантія на роботи. Ремонт, обслуговування та продаж швейцарських годинників з гарантією до 24 міс.

Гарантія

Ми надаємо гарантію на ремонтні роботи (репассаж) протягом 24 місяців!

Гарантійний термін - період часу, протягом якого Майстерня гарантує справну роботу виробу за умови повного дотримання вимог після ремонтного використання годинника. Протягом цього терміну Майстерня зобов'язується безкоштовно усунути недоліки виробу, що виникли після ремонту.
clock
clock
На всі швейцарські годинники, які пройшли ремонт або обслуговування надається гарантія 24 міс. З умовами гарантії Ви можете ознайомитися  ТУТ

Відповідно до Закону, гарантія вступає в силу з моменту підписання акту прийому-передачі годинника Замовнику і заповнення гарантійної картки. Щоб скористатися правом на гарантійне обслуговування, при зверненні в нашу Майстерню Замовник повинен мати при собі правильно заповнену гарантійну картку. У ній повинні бути розбірливо вказані марка, модель, серійний і референс номер виробу, дата ремонту і підпис адміністратора майстерні. Також при собі потрібно мати акт виконаних робіт, де вказані реквізити Виконавця, місце проведення ремонту виробу, перелік послуг, печатка і підпис Сторін. Також, в акті повинна стояти підпис Замовника під графою про те, що він перевірив виріб на предмет явних пошкоджень, що до рекомендацій і правил експлуатації ознайомлений і згоден, і ніяких претензій до Виконавця не має. При недотриманні цих вимог гарантійний талон вважається недійсним.

Не є дефектом:
 • природнє зношування ремінця, корпусу, кнопок, головок годинника, стирання покриття в процесі експлуатації
 • неузгодженість годинної і хвилинної стрілок в межах величини, зазначеної в інструкції від годинника
 • відхилення секундної стрілки від позначок ділення шкали в межах величини, зазначеної в інструкції від годинника
 • люфт годинної і хвилинної стрілок в межах величини, зазначеної в інструкції від годинника
 • відхилення середньодобової точності ходу в межах величини, зазначеної в інструкції від годинника
Гарантія не поширюється на:
 1. 1. Вироби, що мають сліди порушення експлуатації:
  • Якщо проводився не повний ремонт годинників (репассаж) 
  • Фізичні пошкодження механізму викликані втручанням власником або третьою особою
  • Сліди ударів і механічні пошкодження - вм'ятини, щербини, відпавші стрілки, поділки, цифри, відсутність або деформація заводної головки, розбите або тріснуте скло і будь-яке порушення цілісності оформлення
  • Сліди некваліфікованого відкриття або спроби ремонту: подряпини на корпусі в місці стику із задньою кришкою, пошкоджені шлиці гвинтів, відбитки пальців всередині механізму, нестандартний елемент живлення, неправильно встановлена ​​прокладка задньої кришки і т. п.
  • Сліди впливу на виріб високих (вище +50 градусів Цельсія) або низьких (нижчих -20 градусів за Цельсієм) температур.
 2. Пошкодження (внутрішні або зовнішні), викликані будь-яким зовнішнім механічним впливом, ударними або вібраційними навантаженнями, застосуванням зовнішньої сили до частин виробу: розбите або випало скло, тріщини, подряпини, задираки, відколи, деформації матеріалів і деталей, злам або вигинання осі заводної головки, викривлення осей коліс і балансу, деформації платин, розрив або розтяг деталей, відрив вушок корпусу для кріплення браслета і т. п .;
 3. Пошкодження годинника водою в результаті порушення правил експлуатації. Годинники з позначенням "Water resistance" і "Water resistance 30m" не призначені для плавання. Забороняється натискати на головку і кнопки годинника, поки годинник знаходиться під водою (крім спеціальних годин для підводного плавання з аквалангом, які маркуються на кришці словом «DIVER»);

Існують декілька різних типів водозахисту швейцарських годинників. Як правило, ступінь водостійкості кожних конкретних моделей годин вимірюється в футах, барах, атмосферах або метрах. 1 атмосфера дорівнює тиску водяного стовпа в 10 метрів. При цьому потрібно розуміти, що величина, зазначена в метрах, не є фактичною глибиною, на яку можна зануритися в даному годиннику.

Герметичність годинника до 30 м.
Якщо на годиннику стоїть маркування "water resistant" (water resist) або "water resistant" 30 m (3 atm), це означає, що годинник захищений від капель і дощу.
Герметичність годинника 50 м.
Позначення на годиннику "water resistant 50 m" (5 atm), говорить про мінімальний ступінь водозахисту годинника. Годинник призначений для плавання на поверхні або перебування під душем.
Герметичність годинника 100 м.
На годиннику, де є позначення "water resistant 100m" (10 atm), означає, що годинник спроектований і виготовлений для витримування тиску в 10 атм. Даний годинник призначений для занять водними видами спорту, пірнання, але він не призначений для занурення з аквалангом. якщо на годиннику є кнопки додаткових функцій, або заводна головка, яка не має різьблення, то не варто використовувати такий годинник при занятті водним спортом. такий годинник підходить лише для короткочасних занурень. Не впливайте на заводний механізм у воді, шляхом натискання кнопок і користуванням заводною головкою.
Герметичність годинника 100 м. +
На годиннику, де є позначення "WATER RESISTANT 200M"(20 ATM) і вище, означає, що годинник призначений і спроектований для глибоководного занурення з аквалангом.
Маркування Застосування
               
Циферблат або корпус Опис Бризки, дощ Плавання, миття посуду Підводне плавання з маскою Занурення з аквалангом Глибоководні занурення з застосуванням гелію Робота головки і кнопок в воді
WR   Так Ні Ні Ні Ні Ні
WR 30 М (3 БАР) Водостійкість до 30 м (3 бар) Так Ні Ні Ні Ні Ні
WR 50 М (5 БАР) Водостійкість до 50 м (5 бар) Так Так* Ні Ні Ні Ні
WR 100 М (10 БАР) Водостійкість до 100 м (10 бар) Так Так Так* Ні Ні Ні
WR 200-300 М (20-30 БАР) Водостійкість до 200-300 м (20-30 бар) Так Так Так Так* Ні Так**
WR 1500 М (150 БАР) Водостійкість до 1500 м (150 бар) Так Ні Ні Ні Так* Так**
Скачать таблицу применения и маркировки

ЯКЩО У ВАС Є ПИТАННЯ ПО ГАРАНТІЇ - ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ОНЛАЙН

фото вашого годинника *
фото вашого годинника *
  * - Обов'язкові поля

  Зателефонуйте нам або напишіть

  Пн. - Пт. з 9:00 - 18:00
  Сб. з 11:00 - 18:00
  м. Київ, вул. Лютеранська 21
  +38(097) 111-66-66
  Ви надаєте гарантію на всі годинники?
  У нашому сервісному центрі проводиться сервіс і ремонт тільки сучасних оригінальних моделей швейцарських годинників класу Luxury. Гарантія надається на всі роботи нашого сервісного центру.
  Яка гарантія надається?
  На всі роботи з ремонту / обслуговування швейцарських годинників сервісний центр дає гарантію 24 міс.
  Загальний рейтинг
  4.4
  78 відгуків
  У вас в обраному 0 товарів
  Перейти в обране

  Ошибка, что-то введено не верно!

  Ошибка, что-то введено не верно!